Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: Path
cy: Llwybr

en: Fields
cy: Meysydd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Color
cy: Lliw

en: Text field
cy: Maes testun

en: Path settings
cy: Gosodiadau llwybr
