Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Path
eo: Vojo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Color
eo: Koloro

en: Text field
eo: Teksta kampo
