Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Path
es: Ruta

en: Fields
es: Campos

en: Media
es: Multimedia

en: Text field
es: Campo de texto

en: Title field
es: Campo de título

en: Path settings
es: Configuración de ruta

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: Link field
es: Enlazar este campo

en: Use fields as row data.
es: Usar campos como datos de fila.
