Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Path
eu: Bide-izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Color
eu: Kolore

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: Path settings
eu: Bide-izen ezarpenak

en: Link field
eu: Esteka eremua
