Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Path
hu: Útvonal

en: Fields
hu: Mezők

en: Media
hu: Média

en: Color
hu: Szín

en: Text field
hu: Szövegmező

en: Title field
hu: Cím mező

en: Path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Link field
hu: Hivatkozás mező

en: Use fields as row data.
hu: Mezők adatsorokként való használata.
