Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Path
ja: パス

en: Fields
ja: フィールド

en: Media
ja: メディア

en: Color
ja: 色

en: Text field
ja: テキストフィールド

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Path settings
ja: パス設定

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Link field
ja: リンクフィールド

en: Use fields as row data.
ja: 行のデータとしてフィールドを使用。
