Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Color
km: ពណ៌

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ
