Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Path
nn: Sti

en: Fields
nn: Felt

en: Color
nn: Farge

en: Text field
nn: Tekstfelt
