Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Path
ps: يونلور

en: Media
ps: رسنۍ

en: Color
ps: رنګ

en: Text field
ps: متن ډګر

en: Title field
ps: سرليک ډګر
