Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Fields
pt: Campos

en: Color
pt: Cor

en: Text field
pt: Campo de texto

en: Title field
pt: Campo de título

en: Path settings
pt: Definições do caminho

en: Entity ID
pt: ID da entidade

en: Link field
pt: Campo de ligação

en: Use fields as row data.
pt: Use campos como dados de linha.
