Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Path
sk: Cesta

en: Fields
sk: Polia

en: Media
sk: Médiá

en: Color
sk: Farba

en: Text field
sk: Textové pole

en: Path settings
sk: Nastavenia cesty

en: Entity ID
sk: ID Entity
