Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Path
ta: பாதை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Text field
ta: உரை புலம்

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
