Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Path
uk: Шлях

en: Fields
uk: Поля

en: Media
uk: Медіа

en: Color
uk: Колір

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Path settings
uk: Налаштування шляху

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Link field
uk: Поле посилання

en: Use fields as row data.
uk: Використовувати поля як рядкові дані.
