Tiki Toki (8.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Path
bs: Putanja

en: Fields
bs: Polja

en: Color
bs: Boja

en: Text field
bs: Tekst polje
