Tiki Toki (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Path
gl: Ruta

en: Fields
gl: Campos

en: Media
gl: Medios

en: Color
gl: Cor

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Title field
gl: Campo de título

en: Path settings
gl: Axustes de ruta

en: Entity ID
gl: ID da entidade
