Tiki Toki (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Path
ka: გზა

en: Fields
ka: ველები

en: Media
ka: მედია

en: Color
ka: ფერი
