Tiki Toki (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Path
mn: Зам

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Color
mn: Өнгө

en: Text field
mn: Текст талбар
