Tiki Toki (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Fields
vi: Các trường

en: Media
vi: Phương tiện

en: Color
vi: Màu sắc

en: Text field
vi: Trường văn bản

en: Path settings
vi: Thiết lập đường dẫn
