Tiki Toki (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Path
el: Διαδρομή

en: Fields
el: Πεδία

en: Media
el: Μέσα

en: Color
el: Χρώμα

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: Path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Link field
el: Πεδίο συνδέσμου
