Tiki Toki (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Path
he: מיקום

en: Fields
he: שדות

en: Media
he: מדיה

en: Color
he: צבע

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Title field
he: שדה כותרת
