Time Clock (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: America/Chicago
ca: Amèrica/Chicago

en: America/New_York
ca: Amèrica/New_York

en: Asia/Dubai
ca: Àsia/Dubai

en: Asia/Tokyo
ca: Àsia/Tòquio

en: Europe/Amsterdam
ca: Europa/Àmsterdam

en: Europe/London
ca: Europa/Londres

en: Europe/Oslo
ca: Europa/Oslo

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Asia/Kolkata
ca: Àsia/Calcuta
