Time Clock (1.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Date Format
es: Formato de Fecha

en: Custom
es: Personalizado

en: America/Chicago
es: América/Chicago

en: America/New_York
es: América/Nueva_York

en: Asia/Tokyo
es: Asia/Tokio

en: Europe/Amsterdam
es: Europa/Ámsterdam

en: Europe/London
es: Europa/Londres

en: Europe/Oslo
es: Europa/Oslo

en: Timezone
es: Zona horaria
