Time Clock (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Custom
et: Kohandatud

en: General
et: Üldine

en: Europe/Amsterdam
et: Euroopa/Amsterdam

en: Europe/London
et: Euroopa/London

en: Europe/Oslo
et: Euroopa/Oslo

en: Timezone
et: Ajavöönd
