Time Clock (1.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Date Format
fr: Format de date

en: Custom
fr: Personnalisé

en: General
fr: Général

en: America/Chicago
fr: Amériques/Chicago

en: America/New_York
fr: Amériques/New York

en: Asia/Dubai
fr: Asie/Dubaï

en: Asia/Tokyo
fr: Asie/Tokyo

en: Europe/London
fr: Europe/Londres

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: Show date
fr: Afficher la date
