Time Clock (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: General
is: Almennt

en: Asia/Tokyo
is: Asía/Tókýó

en: Europe/Amsterdam
is: Evrópa/Amsterdam

en: Europe/London
is: Evrópa/London

en: Timezone
is: Tímabelti
