Time Clock (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: General
lv: Galvenie

en: Europe/Oslo
lv: Eiropa/Oslo

en: Timezone
lv: Laikajosla
