Time Clock (1.0.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom
pl: Własne

en: General
pl: Ogólne

en: America/Chicago
pl: Ameryka/Chicago

en: America/New_York
pl: Ameryka/Nowy_Jork

en: Asia/Dubai
pl: Azja/Dubaj

en: Asia/Tokyo
pl: Azja/Tokio

en: Europe/Amsterdam
pl: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
pl: Europa/Londyn

en: Europe/Oslo
pl: Europa/Oslo

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Show date
pl: Wyświetl datę

en: Asia/Kolkata
pl: Azja/Kalkuta
