Time Clock (1.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: General
sk: Všeobecné

en: America/Chicago
sk: Amerika/Chicago

en: America/New_York
sk: Amerika/New_York

en: Asia/Dubai
sk: Ázia/Dubai

en: Asia/Tokyo
sk: Ázia/Tokyo

en: Europe/Amsterdam
sk: Európa/Amsterdam

en: Europe/London
sk: Európa/Londýn

en: Europe/Oslo
sk: Európa/Oslo

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Show date
sk: Ukázať dátum
