Time Clock (1.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Europe/London
ug: لوندون

en: Europe/Oslo
ug: ئوسلو

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى
