Time Clock (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: Custom
fi: Oma

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: America/Chicago
fi: Amerikka/Chicago

en: America/New_York
fi: Amerikka/New_York

en: Asia/Dubai
fi: Aasia/Dubai

en: Asia/Tokyo
fi: Aasia/Tokio

en: Europe/Amsterdam
fi: Eurooppa/Amsterdam

en: Europe/London
fi: Eurooppa/Lontoo

en: Europe/Oslo
fi: Eurooppa/Oslo

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke
