Time Clock (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Europe/Amsterdam
oc: Euròpa/Amsterdam

en: Europe/London
oc: Euròpa/Londres

en: Europe/Oslo
oc: Euròpa/Òslo

en: Timezone
oc: Fus orari
