Time Clock (1.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat

en: America/Chicago
ro: America/ChicagoȘir

en: Europe/Amsterdam
ro: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
ro: Europa/Londra

en: Europe/Oslo
ro: Europa/Oslo

en: Timezone
ro: Fus orar
