Time Clock (1.0.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Date Format
ru: Формат даты

en: Custom
ru: Собственная

en: General
ru: Общий

en: America/Chicago
ru: Америка/Чикаго

en: America/New_York
ru: Америка/Нью_Йорк

en: Asia/Dubai
ru: Азия/Дубаи

en: Asia/Tokyo
ru: Азия/Токио

en: Europe/Amsterdam
ru: Европа/Амстердам

en: Europe/London
ru: Европа/Лондон

en: Europe/Oslo
ru: Европа/Осло

en: Timezone
ru: Часовой пояс
