Time Clock (1.0.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Custom
sv: Anpassad

en: General
sv: Allmän

en: America/Chicago
sv: Amerika/Chicago

en: America/New_York
sv: Amerika/New York

en: Asia/Dubai
sv: Asien/Dubai

en: Asia/Tokyo
sv: Asien/Tokyo

en: Europe/Amsterdam
sv: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
sv: Europa/London

en: Europe/Oslo
sv: Europa/Oslo

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Asia/Kolkata
sv: Asien/Calcutta
