Time Clock (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: General
te: సాధారణ

en: America/Chicago
te: అమెరికా/చికాగో

en: America/New_York
te: అమెరికా/న్యూయార్క్

en: Asia/Dubai
te: ఆసియా/దుబాయ్

en: Asia/Tokyo
te: ఆసియా/టోక్యో

en: Timezone
te: కాల మండలం
