Time Clock (1.0.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Custom
cs: Vlastní

en: General
cs: Obecné

en: America/New_York
cs: America/New York

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Asia/Kolkata
cs: Asie/Kalkata
