Time Clock (1.0.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Default
cy: Diofyn

en: Custom
cy: Addasu

en: General
cy: Cyffredinol

en: America/New_York
cy: America/Efrog_Newydd

en: Europe/Amsterdam
cy: Ewrop/Amsterdam

en: Europe/London
cy: Ewrop/ Llundain

en: Europe/Oslo
cy: Ewrop/Oslo

en: Timezone
cy: Cylchfa Amser
