Time Clock (1.0.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Default
da: Standard

en: Date Format
da: Datoformat

en: Custom
da: Tilpasset

en: General
da: Generelt

en: America/Chicago
da: Amerika/Chicago

en: America/New_York
da: Amerika/New_York

en: Asia/Dubai
da: Asien/Dubai

en: Asia/Tokyo
da: Asien/Tokyo

en: Europe/Amsterdam
da: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
da: Europa/London

en: Europe/Oslo
da: Europa/Oslo

en: Timezone
da: Tidszone
