Time Clock (1.0.2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Default
de: Standard

en: Date Format
de: Datumsformat

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: General
de: Allgemein

en: America/Chicago
de: Amerika/Chicago

en: America/New_York
de: Amerika/New York

en: Asia/Dubai
de: Asien/Dubai

en: Asia/Tokyo
de: Asien/Tokio

en: Europe/Amsterdam
de: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
de: Europa/London

en: Europe/Oslo
de: Europa/Oslo

en: Timezone
de: Zeitzone

en: Show date
de: Datum anzeigen

en: Asia/Kolkata
de: Asien/Kalkutta
