Time Clock (1.0.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: General
el: Γενικά

en: America/Chicago
el: Αμερική/Σικάγο

en: Asia/Dubai
el: Ασία/Ντουμπάι

en: Asia/Tokyo
el: Ασία/Τόκιο

en: Europe/Amsterdam
el: Ευρώπη/Άμστερνταμ

en: Europe/London
el: Ευρώπη/Λονδίνο

en: Europe/Oslo
el: Ευρώπη/Όσλο

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Asia/Kolkata
el: Ασία/Kolkata
