Time Clock (1.0.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: General
hr: Općenito

en: Europe/Amsterdam
hr: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
hr: Europa/London

en: Europe/Oslo
hr: Europa/Oslo

en: Timezone
hr: Vremenska zona
