Time Clock (1.0.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: General
hu: Általános

en: America/Chicago
hu: Amerika/Chicago

en: America/New_York
hu: Amerika/New York

en: Asia/Dubai
hu: Ázsia/Dubaj

en: Asia/Tokyo
hu: Ázsia/Tokió

en: Europe/Amsterdam
hu: Európa/Amszterdam

en: Europe/London
hu: Európa/London

en: Europe/Oslo
hu: Európa/Oslo

en: Timezone
hu: Időzóna
