Time Clock (1.0.2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Date Format
kn: ದಿನಾಂಕ ವಿನ್ಯಾಸ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: America/Chicago
kn: ಆಮೆರಿಕಾ/Chicago

en: America/New_York
kn: ಆಮೆರಿಕಾ/New_York

en: Asia/Dubai
kn: ಏಶಿಯಾ/Dubai

en: Asia/Tokyo
kn: ಏಶಿಯಾ/Tokyo

en: Europe/Amsterdam
kn: ಯೂರೋಪ್‌/Amsterdam

en: Europe/London
kn: ಯೂರೋಪ್‌/London

en: Europe/Oslo
kn: ಯೂರೋಪ್‌/Oslo

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ
