Time Clock (1.0.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: General
nl: Algemeen

en: America/Chicago
nl: Amerika/Chicago

en: America/New_York
nl: Amerika/New York

en: Asia/Dubai
nl: Azië/Dubai

en: Asia/Tokyo
nl: Azië/Tokio

en: Europe/Amsterdam
nl: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
nl: Europa/Londen

en: Europe/Oslo
nl: Europa/Oslo

en: Timezone
nl: Tijdzone
