Time Clock (1.0.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Custom
uk: Власний

en: General
uk: Загальне

en: America/Chicago
uk: Америка/Чікаго

en: America/New_York
uk: Америка/Нью-Йорк

en: Asia/Dubai
uk: Азія/Дубаї

en: Asia/Tokyo
uk: Азія/Токіо

en: Europe/Amsterdam
uk: Європа/Амстердам

en: Europe/London
uk: Європа/Лондон

en: Europe/Oslo
uk: Європа/Осло

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Show date
uk: Показати дату

en: Asia/Kolkata
uk: Азія/Калькутта
