Time Field For Drupal 8.x / 9.x (2.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Time
hi: समय

en: Format
hi: प्रारूप

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: General
hi: सामान्य

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
