Time Field For Drupal 8.x / 9.x (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Time
id: Waktu

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: General
id: Umum

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Field types
id: Jenis bidang isian
