Time Field For Drupal 8.x / 9.x (2.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Time
ka: დრო

en: Format
ka: ფორმატი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: General
ka: ზოგადი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
