Time Field For Drupal 8.x / 9.x (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Time
fa: زمان

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: General
fa: عمومی

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
