Time Field For Drupal 8.x / 9.x (2.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Time
te: సమయం

en: Format
te: ఆకృతి

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: General
te: సాధారణ

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
